2 miejsce w turnieju w Kaniowie.

24 stycznia odbył się turniej halowy z okazji 25-lecia Klubu Kibica przy LKS Przełom Kaniów.

Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn. Zostały one podzielone na dwie grupy i rozegrały mecze każdy z każdym po 10minut. Pierwszy mecz zagraliśmy z ekipą FC Watykan i zwyciężyliśmy 2:0, drugi mecz to remis bezbramkowy z Klubem Kokosa, w trzecim meczu wygraliśmy z ekipą RŚLG Katowice 3:0 i weszliśmy do półfinałów z pierwszego miejsca.

W pierwszym półfinale zmierzyły się Chłopaki Sobika z RŚLG Katowice. Po karnych lepsi okazali się Chłopaki Sobika. W drugim półfinale czekali na nas Młodzi Wilcy ale zdołaliśmy pokonać ich 2:0 i wejść do finału. W meczu o 3 miejsce zwyciężyła drużyna Młodych Wilków. W finale bramek nie było więc o zwycięstwie znów decydowały karne. Te lepiej egzekwowali niestety nasi rywale i dlatego zajęliśmy drugie miejsce. Królem strzelców został Adrian Damaz a Grzegorz Maron otrzymał nagrodę specjalną Kroniki Beskidzkiej. Po turnieju Klub Kibica wręczył pamiątkowe puchary dla zawodników LKS Przełom Kaniów za zdobycie pierwszego miejsca w pierwszej rundzie bielskiej "A" klasy.