Remis na zakończenie sezonu.

W ostatnim meczu sezonu 2015/16 przyszło nam zmierzyć się z dobrze nam znaną ekipą Południowców. Próżno było szukać na trybunach obserwatora Ediego333 a przecież to był najważniejszy mecz dla tego kibica rywali. Nie było dwóch ważnych ogniw w osobach Seweryna Budy i Krzysztofa Koczura. Mecz na początku bardzo wyrównany ale z naszą przewagą. Kilka sytuacji zmarnowanych ale bez zagrożenia ze strony rywala. Graliśmy w miarę dobrze choć słabo było z dokładnością podań. Dopiero w 13 minucie udało nam się zagrać w tempo akcję z trzema podaniami z klepki które kończy do pustej bramki Wojtek Czulak. Z wynikiem 1:0 schodziliśmy na przerwę. Druga połowa zupełnie inna oddaliśmy inicjatywę rywalowi nie stwarzając za bardzo zagrożenia pod bramką rywali. W 26minucie rywal wyrównał za sprawą Kamila Buchty. Nie minęło dużo czasu a dla Południowców trafił Dominik Hudziec. Staraliśmy się grać spokojnie mimo niekorzystnego wyniku. Na szczęście dla nas w 32 minucie faulowany w polu karnym był Robert Jurczyga a tradycyjnie Dziadek wykorzystał rzut karny. Niestety kilka minut później rywal znów prowadził nie stwarzając sobie czystej sytuacji. Strzał z daleka odbity od jednego z obrońców zmylił naszego bramkarza który nie miał dobrego dnia i piłka wtoczyła się do bramki. Rywal postawił bardziej na obronę przez to byliśmy więcej przy piłce ale bez efektu bramkowego. Na minutę przed końcem meczu wycofaliśmy bramkarza i próbowaliśmy wyrównać wynik meczu. Po ładnym rozegraniu na podanie zdecydował się Dziadek i dzięki mocnemu i precyzyjnemu podaniu nabił kapitana Innego Zespołu i piłka wtoczyła się do bramki. W końcu szczęście nam dopisało i mimo próby strzelanie kolejnej bramki obie ekipy podzieliły się punktami. Po meczu nastąpiło uroczyste podanie ręki przez kapitana Innego Zespołu każdemu rywalowi a w szczególności zawodnikowi Południowców który poczuł się urażony gdy po pierwszych debrach nie mógł uścisnąć dłoni kapitana naszej drużyny. Błędy zostały naprawione. Kończymy sezon na 6miejscu w tabeli przed Południowcami.