Turniej i mecz o "pudło".

W sobotę 24 stycznia nasza drużyna rozegra turniej z okazji 25 lecia Klubu Kibica przy LKS Przełom Kaniów na hali w Kaniowie. Od godziny 9 rano rozpoczną się zmagania w których weźmie udział 8 dzikich drużyn. Nie zabraknie emocji oraz znajomych twarzy z okręgówki czy bielskiej "A" klasy. Ciekawym zespołem może okazać się drużyna górników z Katowic. Liczymy na dobre zaprezentowanie się w turnieju pamiętając że o 16:20 w Suszcu zmierzymy się w 12kolejce z drużyną Związku Górnośląskiego Suszec. Nasi rywale wciąż mają szanse wyprzedzić nas w tabeli na koniec sezonu dlatego tak ważne jest by tego meczu przynajmniej nie przegrać.W meczu zabraknie Pawła Sroki ale nasz zespół zostanie miejmy nadzieje wzmocniony przez dawnego zawodnika Innego Zespołu. Trzeba zrobić wszystko by już po tym meczu zapewnić sobie miejsce na podium a może powalczyć o vice mistrzostwo.