ViceMISTRZOSTWO ligi dla Innego Zespołu !!!!!!!!!!!!!!!!!

W sobotnie popołudnie udaliśmy się na nasz przed ostatni mecz w tym sezonie ligi futsalu. Miejscem meczu była hala w Suszcu a przeciwnikami Związek Górnośląski Suszec. Na mecz udaliśmy się wzmocnieni byłym zawodnikiem Innego Zespołu "ligowcem" Łukaszem Szędzielarzem. Od początku to my dyktowaliśmy warunki meczu i już w 3minucie wyszliśmy na prowadzenie. W 8 minucie wynik podwyższył Robert Jurczyga. Niestety rywal zdołał zdobyć bramkę po indywidualnej akcji zawodnika BKS Bielsko-Biała Przemysława Brychlika. Jednak w pierwszej połowie już nie daliśmy sobie wbić żadnej bramki a do tego zdołaliśmy zdobyć kolejne bramki. Najpierw w 15minucie Szymon Kóska zdobył bramkę głową z metra co rzadko można zaobserwować w rozgrywkach halowych. Minutę później na "fantazji" pięknym strzałem w krótki słupek gdzie stał bramkarz zmieścił piłkę Wojciech Czulak i tylko on jeden wiedział jak mu się to udało. W 19 minucie Kamil Kimla zdobył dla naszej drużyny piąty faul i mogliśmy strzelać przedłużony rzut karny. W związku z słupkowym koszmarem tego dnia naszego najlepszego strzelca do piłki podszeł Szyna i zapisał swoją pierwszą bramkę w tym meczu. Po przerwie coś złego stało się z naszą drużyną chyba byliśmy już myślami w szatni bo nasza gra obronna wyglądała koszmarnie. Udało sie nam jednak strzelić kolejną bramkę a jej autorem był znów Łukasz Szędzielarz. Rywal jednak grał coraz lepiej i strzelił kolejne dwie bramki. Nie było ich więcej tylko dzięki świetnej postawie naszego bramkarza Matiego. W 34 minucie swoją 13-stą bramkę zdobył Grzegorz Maron i tym samym ustalił wynik meczu na 7:3 i zwycięstwo stało się faktem. Dzięki ambitnej postawie drużyny ATS Jakub która zremisowała z Orłami Mirosława K. zapewniła naszej drużynie historyczny sukces jakim jest vicemistrzostwo pierwszej ligi futsalu w sezonie 2014/15. Nie mamy już szans na pierwszą lokatę i nikt nie ma szans by nas przegonić. Dwie drużyny które były beniaminkami w tym sezonie na dwóch najwyższych stopniach podium!!!!!!!!!!