Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Alma Miedźna |
4:1 | Ełka Team Pszczyna |
||||
Northec Południowcy Czechowice |
9:1 | Oks 4 Kąty Pszczyna |
||||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
4:5 | Piwkarzyki |
||||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
3:2 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
FC Turbodymomeny |
5:4 | Gaz robi gaz (POSIR) |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Ełka Team Pszczyna |
2:9 | Gaz robi gaz (POSIR) |
||||
Związek Górnośląski Suszec |
6:5 | FC Turbodymomeny |
||||
Piwkarzyki |
1:3 | Inny Zespół Czechowice-Dz. |
||||
Oks 4 Kąty Pszczyna |
0:9 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
Alma Miedźna |
2:2 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
6:0 | Oks 4 Kąty Pszczyna |
||||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
9:3 | Alma Miedźna |
||||
Northec Południowcy Czechowice |
5:4 | Ełka Team Pszczyna |
||||
FC Turbodymomeny |
5:7 | Piwkarzyki |
||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
2:6 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Ełka Team Pszczyna |
2:9 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
Northec Południowcy Czechowice |
3:4 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
Oks 4 Kąty Pszczyna |
0:9 | FC Turbodymomeny |
||||
Alma Miedźna |
1:4 | Inny Zespół Czechowice-Dz. |
||||
Piwkarzyki |
8:3 | Gaz robi gaz (POSIR) |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
6:1 | Ełka Team Pszczyna |
||||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
1:4 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
FC Turbodymomeny |
5:2 | Alma Miedźna |
||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
13:3 | Oks 4 Kąty Pszczyna |
||||
Związek Górnośląski Suszec |
2:2 | Piwkarzyki |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Ełka Team Pszczyna |
1:4 | Piwkarzyki |
||||
Oks 4 Kąty Pszczyna |
8:12 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
Alma Miedźna |
2:9 | Gaz robi gaz (POSIR) |
||||
Northec Południowcy Czechowice |
1:4 | FC Turbodymomeny |
||||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
4:3 | Inny Zespół Czechowice-Dz. |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
10:2 | Ełka Team Pszczyna |
||||
FC Turbodymomeny |
5:5 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
5:1 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
Związek Górnośląski Suszec |
8:5 | Alma Miedźna |
||||
Piwkarzyki |
16:3 | Oks 4 Kąty Pszczyna |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Ełka Team Pszczyna |
11:3 | Oks 4 Kąty Pszczyna |
||||
Alma Miedźna |
5:2 | Piwkarzyki |
||||
Northec Południowcy Czechowice |
2:2 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
3:10 | Gaz robi gaz (POSIR) |
||||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
1:4 | FC Turbodymomeny |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Turbodymomeny |
8:3 | Ełka Team Pszczyna |
||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
3:1 | Inny Zespół Czechowice-Dz. |
||||
Związek Górnośląski Suszec |
3:6 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
Piwkarzyki |
5:0 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
Oks 4 Kąty Pszczyna |
4:4 | Alma Miedźna |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Turbodymomeny |
Pauza | |||||
Alma Miedźna |
Pauza | |||||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
4:3 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
3:3 | Piwkarzyki |
||||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
7:4 | Oks 4 Kąty Pszczyna |
||||
Ełka Team Pszczyna |
3:7 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Ełka Team Pszczyna |
Pauza | |||||
Związek Górnośląski Suszec |
Pauza | |||||
Piwkarzyki |
4:1 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
FC Turbodymomeny |
5:3 | Gaz robi gaz (POSIR) |
||||
Oks 4 Kąty Pszczyna |
3:7 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
Alma Miedźna |
2:6 | Inny Zespół Czechowice-Dz. |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
Pauza | |||||
Northec Południowcy Czechowice |
Pauza | |||||
Związek Górnośląski Suszec |
8:4 | Gaz robi gaz (POSIR) |
||||
Oks 4 Kąty Pszczyna |
0:10 | Alma Miedźna |
||||
Ełka Team Pszczyna |
3:4 | Inny Zespół Czechowice-Dz. |
||||
Piwkarzyki |
2:3 | FC Turbodymomeny |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Piwkarzyki |
Pauza | |||||
Oks 4 Kąty Pszczyna |
Pauza | |||||
FC Turbodymomeny |
3:4 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
11:6 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
Alma Miedźna |
5:0 | Ełka Team Pszczyna |
||||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
3:3 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
Pauza | |||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
Pauza | |||||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
5:6 | FC Turbodymomeny |
||||
Związek Górnośląski Suszec |
6:5 | Piwkarzyki |
||||
Northec Południowcy Czechowice |
4:3 | Alma Miedźna |
||||
Ełka Team Pszczyna |
2:6 | Oks 4 Kąty Pszczyna |