Derby Czechowic w Suszcu.

W kolejnym meczu dojdzie do rewanżu z ekipą Południowców. Pierwszy mecz przegraliśmy 4:1 więc wypada tym razem wypaść dużo lepiej. W tabeli ten mecz jest o przysłowiową "pietruszkę" gdyż mamy 7punktów przewagi a do końca zostały rywalom 2mecza a dla nas to ostatnie spotkanie w tym sezonie LF. Wystąpimy jeszcze w pucharze ligi 14-ego lutego. Natomiast w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 na hali w Suszcu zmierzymy się z Południowcami. Wydaję się że mimo sytuacji w tabeli będzie to emocjonujący pojedynek gdzie każda drużyna będzie chciała coś udowodnić rywalowi i dwóm kibicom południowców. W ekipie rywali zapowiada się nieco inny skład niż w pierwszym pojedynku. Uwagę należy zwrócić szczególnie na Kamila Buchtę oraz Andrzeja Płonkę. Liczymy na zdobycz punktową i zakończenie drugiej rundy bez porażki mimo że to grupa spadkowa.