Nowy sezon LF się zbliża...2015/2016

Nowy sezon LF  się zbliża...2015/2016

Już 11 listopada nasza drużyna rozpocznie kolejny sezon w Lidze Futsalu Pszczyna Goczałkowice Suszec. Jako viceMISTRZ poprzedniego sezonu znów będziemy występować w I lidze. Jeśli chodzi o nowe zespoły to będzie ich aż 3 ekipy w porównaniu do zeszłego sezonu. Z gry zrezygnowały drużyny ATS Jakub oraz Belfry Czechowice-Dziedzice(awans z II ligi) w związku z tym awans uzyskały ekipy Piwkarzyki Tychy, Ełka Team oraz OKS 4 Kąty Pszczyna. Kolejny sezon występować będziemy w tym samym składzie co w latach poprzednich. Wraca po rocznej przerwie snajper Marcin Mitoraj który już szykuje się na kolejne bramki w I lidze. Pomogą nam również nasi dobrzy znajomi Tomasz Kozioł, Łukasz Szędzielarz, Janusz Maroszek. Liczymy na ich pomoc w trudnych weekendach:) Jesteśmy z każdego kolejnego sezonu na sezon bogatsi w doświadczenie dlatego liczymy na dobrą pozycje końcową w tabeli. Bardzo miło było by powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu ale zobaczymy co los przyniesie...