Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
FC Turbodymomeny |
5:4 | Inny Zespół Czechowice-Dz. |
||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
4:2 | Alma Miedźna |
||||
Northec Południowcy Czechowice |
4:4 | Mieszko Pszczyna |
||||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
4:10 | ATS Jakub Pszczyna |
||||
Związek Górnośląski Suszec |
4:3 | Kryry |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Alma Miedźna |
0:7 | ATS Jakub Pszczyna |
||||
FC Turbodymomeny |
6:2 | Gaz robi gaz (POSIR) |
||||
Kryry |
3:1 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
6:4 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
Mieszko Pszczyna |
4:11 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
4:1 | Kryry |
||||
Northec Południowcy Czechowice |
0:3 | Alma Miedźna |
||||
ATS Jakub Pszczyna |
12:0 | Mieszko Pszczyna |
||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
4:8 | Inny Zespół Czechowice-Dz. |
||||
Związek Górnośląski Suszec |
2:5 | FC Turbodymomeny |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
7:4 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
Kryry |
1:2 | Gaz robi gaz (POSIR) |
||||
ATS Jakub Pszczyna |
3:3 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
Alma Miedźna |
3:3 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
Mieszko Pszczyna |
3:5 | FC Turbodymomeny |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Alma Miedźna |
3:4 | Mieszko Pszczyna |
||||
ATS Jakub Pszczyna |
6:4 | Kryry |
||||
Northec Południowcy Czechowice |
3:0 | Inny Zespół Czechowice-Dz. |
||||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
1:6 | FC Turbodymomeny |
||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
4:7 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Kryry |
0:7 | FC Turbodymomeny |
||||
Alma Miedźna |
6:3 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
ATS Jakub Pszczyna |
2:4 | Gaz robi gaz (POSIR) |
||||
Mieszko Pszczyna |
2:6 | Inny Zespół Czechowice-Dz. |
||||
Northec Południowcy Czechowice |
3:3 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
8:3 | Mieszko Pszczyna |
||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
2:4 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
Związek Górnośląski Suszec |
7:6 | ATS Jakub Pszczyna |
||||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
8:0 | Kryry |
||||
FC Turbodymomeny |
5:1 | Alma Miedźna |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ATS Jakub Pszczyna |
3:7 | FC Turbodymomeny |
||||
Alma Miedźna |
1:5 | Inny Zespół Czechowice-Dz. |
||||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
5:4 | Gaz robi gaz (POSIR) |
||||
Northec Południowcy Czechowice |
2:7 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
Mieszko Pszczyna |
4:4 | Kryry |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Gaz robi gaz (POSIR) |
5:3 | Mieszko Pszczyna |
||||
Kryry |
3:5 | Alma Miedźna |
||||
FC Turbodymomeny |
5:5 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
6:4 | ATS Jakub Pszczyna |
||||
Związek Górnośląski Suszec |
2:7 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Mieszko Pszczyna |
Pauza | |||||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
Pauza | |||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
5:2 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
Alma Miedźna |
2:2 | Kryry |
||||
FC Turbodymomeny |
3:1 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
3:3 | ATS Jakub Pszczyna |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Northec Południowcy Czechowice |
Pauza | |||||
Związek Górnośląski Suszec |
Pauza | |||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
2:3 | Kryry |
||||
Alma Miedźna |
4:5 | Mieszko Pszczyna |
||||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
2:6 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
FC Turbodymomeny |
6:4 | ATS Jakub Pszczyna |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Turbodymomeny |
Pauza | |||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
Pauza | |||||
Mieszko Pszczyna |
4:6 | Kryry |
||||
Orły Mirosława K. Pszczyna |
3:3 | ATS Jakub Pszczyna |
||||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
7:3 | Związek Górnośląski Suszec |
||||
Alma Miedźna |
2:0 | Northec Południowcy Czechowice |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Inny Zespół Czechowice-Dz. |
Pauza | |||||
Alma Miedźna |
Pauza | |||||
Northec Południowcy Czechowice |
7:1 | Kryry |
||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
2:2 | Mieszko Pszczyna |
||||
FC Turbodymomeny |
0:0 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
Związek Górnośląski Suszec |
10:5 | ATS Jakub Pszczyna |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ATS Jakub Pszczyna |
Pauza | |||||
Kryry |
Pauza | |||||
Związek Górnośląski Suszec |
5:8 | Orły Mirosława K. Pszczyna |
||||
FC Turbodymomeny |
2:4 | Inny Zespół Czechowice-Dz. |
||||
Gaz robi gaz (POSIR) |
4:2 | Alma Miedźna |
||||
Northec Południowcy Czechowice |
3:6 | Mieszko Pszczyna |