Kolejny rywal OKS 4 Kąty.

Już w sobotę o godzinie 15:30 na hali POSiR-u w Pszczynie podejmiemy kolejnego rywala. Będzie to pojedynek lidera z ostatnią drużyną w tabeli. OKS 4 Kąty dawniej OKS ZRB Matyszkiewicz awansował do pierwszej ligi z 5 miejsca dzięki braku zgłoszeń wyżej notowanych drużyn. Początek sezonu nie jest zbyt udany dla rywali. Przegrali oba mecze sezonu w stosunku 1:9 oraz 0:9. Nie będzie to na pewno łatwy mecz i aby zdobyć komplet punktów będzie trzeba się bardzo napracować. Ostatnie nasze spotkania z rywalem miały miejsce w sezonie 2012/2013 w drugiej lidze futsalu. Oba spotkania wygrała ekipa OKS w stosunku 1:8 oraz 4:6 dzięki temu wyprzedzając nas w walce o 3 miejsce w tabeli. Będzie to zatem okazja do rewanżu po trzech sezonach w których nasze drużyny się mijały grając na różnych poziomach ligowych. Liczymy na podtrzymanie dobrej passy, jednak by to się udało nie można zlekceważyć rywala i zagrać dobry mecz.