Czas na mistrzów.

Już w niedzielę o godzinie 16:30 na hali pszczyńskiego POSiR-u podejmiemy aktualnych mistrzów ligi futsalu. Pamiętamy świetny poprzedni sezon gdzie mistrzostwo zapewnili sobie na kilka kolejek przed końcem. Turbodymomeny to ekipa składająca się z zawodników jednego klubu tyskiej "A" klasy LKS-u Studzienice. W tym sezonie nie idzie im tak świetnie jak w poprzednim ponieważ zanotowali już dwie porażki i remis. Należą mimo to do ścisłej czołówki i ten mecz będzie należał do gatunku bardzo trudnego. Największe atuty rywala to "kolektyw". Nie opierają się na indywidualnościach tylko na grze zespołowej. Dużo strzelają i asystują. Grają szybko piłką i dobrze bronią choć w tym sezonie chyba tylko raz wystąpili ze swoim nominalnym bramkarzem. Mimo to uzbierali punkt więcej niż my ale rozegrali już mecz z ostatniej kolejki z Ełką. Remis z mistrzami będzie dobrym wynikiem naszej drużyny i zapewni nam awans do grupy mistrzowskiej. Czy będziemy w stanie nie przegrać z "Turbo" to okaże się w niedzielę.