Na początek Alma Miedźna.

Już w piątek 11-ego listopada rozpoczynamy kolejny już nasz sezon w lidze futsalu Pszczyna/Goczałkowice/Suszec. Pierwszym naszym rywalem będzie ekipa Almy z Miedźnej. Główną siłą naszego rywala jest Fornol Dawid. Jest to jednak drużyna w naszym zasięgu a świadczy o tym fakt że w zeszłym sezonie oba mecze wygraliśmy 1:4 oraz 2:6. Wiadomo jednak że nowy sezon może nieść za sobą również wzmocnienia o których nie wiemy. W naszej drużynie również doszło do kilku zmian. Z powodu ciężkich kontuzji sezon musi odpuścić sobie nasz bramkarz Mateusz Słowiaczek. Jego miejsce zajmie Rafał Twardowski vel 'Pirania" na którego bardzo liczymy i witamy w naszej drużynie. Gdyby Pirania jednak nie dał rady swoją pomoc zaoferowali na bramce Mateusz Feruga oraz Łukasz Wojsław. Na stałe do naszej ekipy dołączył znany z wcześniejszych epizodów Szyna. Z powodu kontuzji większość sezonu nie będziemy mogli liczyć na Dziadka który strzelał wiele bramek. W razie problemów kadrowych wspomagać nas będą bracia Kozioł Tomasz i Paweł oraz Marek Faruga. Pierwszy mecz zagramy na hali w Suszcu o godz. 16:10. Jeśli chodzi o skład ligi nastąpiły 3 zmiany. Spadły OKS oraz Ełka. Awansowały Zett Łebecki, Dziubaski Ćwiklice oraz Profi M Tec Pszczyna kosztem Południowców którzy połączyli się z Enigmą i zagrają od najniżej ligi LF 2016/2017. Dlatego na derby Czechowic przyjdzie nam czekać conajmniej rok a może dłużej.