Z Gazem o mistrzowską grupę.

W kolejnym ciężkim terminie 2-go stycznia nowego 2016 roku zmierzymy się na hali w Goczałkowicach o godzinie 16:50 z drużyną Gaz robi gaz. Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa. Pewni gry w grupie mistrzowskiej są Turbodymomeny i Związek Górnośląski Suszec. Teoretycznie Piwkarzyki powinni również awansować a tylko wysoka porażka oraz splot niespodziewanych wyników mogłoby spowodować aby w grupie mistrzowskiej nie znalazły się Orły Mirosława K. Dlatego nasz mecz będzie dla obu drużyn walką o wejście do grupy mistrzowskiej. W lepszej pozycji jest ekipa Gazu gdyż w związku z tą samą liczbą punktów co my posiadają lepszy stosunek bramkowy dlatego remis jest dla rywali wynikiem korzystnym. My musimy wygrać by zagrać w tej silniejszej grupie. Drużyna Gaz robi gaz to młodzi zawodnicy głownie Iskry Pszczyna. Prym w swojej drużynie wiodą Grajcarek Michał, Dragon Wojciech oraz moim zdaniem najlepszy zawodnik Marek Skipioł(były mistrz Polski z młodzieżową drużuną Rekordu B-B w futsalu). Gaz to jednak również kolektyw dobra gra piłką i poruszanie się bez piłki. Czeka nas bardzo ciężki mecz. Mamy nadzieje na dobry mecz ze szczęśliwym zakończeniem dla naszej drużyny.