Z Suszczem w Pszczynie.

Można powiedzieć że przed nami pierwszy sprawdzian ile tak na prawdę jesteśmy w stanie ugrać w tym sezonie. Niewątpliwie pokonanie drużyny z Suszca dawałoby duże szanse na pierwszą piątke. Związek Górnośląski Suszec to drużyna składająca się głównie z miejscowych zawodników występujących w IV lidze.  Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem rywala jest Brychlik Przemysław występujący w drugoligowej Odrze Opole. Uwagę należy zwrócić na Dawida Mikołajca który strzela wiele bramek oraz bardzo dobrego bramkarza Mateusza Bąka. Dla nas zwycięstwo byłoby podtrzymaniem bardzo dobrej passy. Dla rywali na pewno liczy się tylko zwycięstwo dlatego należy spodziewać sie wielu bramek i dobrego meczu. Ostatnie pojedynek to zwycięstwo Innego Zespołu 3:2. Jak bedzie tym razem przekonamy się w sobotę 26listopada o godzinie 16:40 na hali w Pszczynie.