Kolej na Profi M tec Pszczyna

W dugiej kolejce zmierzymy się znów na hali w Suszcu tym razem z drużyną Profi M tec. Rywal z którym na parkiecie ostatni raz zmierzyliśmy się tak dawno że ciężko podać jaki wynik wtedy padł. Nasz kolejny rywal doznał największej porażki w pierwszej kolejce dlatego staruje przed meczem z nami z ostatniej pozycji. Szansą dla nich jest na pewno fakt meczu w niedziele:) My ze swoimi problemami (brak naszej ZRT) postramy się o kolejny komplet punktów i powrót bez zespołu Metalica w samochodowym audio. Rywal jak najbardziej w naszym zasięgu ale trochę zagadkowy gdyż nie mamy za bardzo rozeznania jaki mają styl gry na hali lub kto jest wiodącą postacią. My liczymy na nasz zespół i zapraszamy na 15:30 na hale w Suszcu 20.11.2016r.